Alenkomat.cz baví internet: Lidé přebarvují šaty ministryně financí

Proč vznikl Alenkomat? Málokomu uniklo, že Alena Schillerová se ráda fotí. A když není čas na focení, tak fotograf paní Schillerové vytáhne Photoshop a přebarví šaty na starší fotce. Internetová komunita si toho rychle všimla a reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

Vše začalo sdílením identické fotografie ze strany paní ministryně. Nešlo si však nevšimnout, že na jedné fotografii mají šaty barvu modrou a na druhé barvu červenou. Postoj paní ministryně se však nezměnil a tak bylo hned jasné, že šlo o upravenou fotografii.

Alena Schillerová baví sociální sítě

Proč by to paní ministryně dělala? Potřebovala obsah ke sdílení. A jak si lze všimnout na jejích profilech na sociálních sítích, sdílí doopravdy ráda. Do terénu málokdy vyráží bez fotografa, což jí bývá často vyčítáno. Ve své pozici by totiž podle internetové komunity neměla ministryně plnit sociální sítě svými fotografiemi. Ve své pozici by měla Alena Schillerová dělat vše pro to, aby Česká republika vyvázla z krize s co nejmenším dluhem a česká ekonomika v co nejlepší kondici.

Přebarvit lze boty, šaty i roušku paní ministryně. Stačí otevřít stránku a pohybovat táhly. Obrázek si můžete na závěr stáhnout. Foto: Alenkomat.cz

Online nástroj na přebarvení šatů Aleny Schillerové

A jelikož fotograf něco stojí, rozhodla se internetová komunita jednat. Programátoři před několika dny jako recesi připravili jednoduchý online nástroj na adrese www.alenkomat.cz, ve kterém můžete snadno přebarvit šaty paní ministryně a ušetřit tak práci jejímu grafikovi a fotografovi. Přeci jen, dluh České republiky už není potřeba dál zvyšovat. Snímek si lze na závěr stáhnout a vy, nebo paní ministryně, můžete sdílet fotky v šatech s jinou barvou klidně každých 10 minut. Paleta je široká a počet kombinací obrovský. Nástroje si již všimla i Schillerová, která jej sdílela na svém profilu. Jakou barvu vyberete paní ministryni vy?

Úvodní fotografie: Alenkomat.cz
Zdroje: Alenkomat.cz, Twitter

Komentáře

Další články

Více v Návody, Videa
Ta pravá obuv pro správný vývoj chodidel vašeho dítěte

Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší. Při výběru...

Zavřít