TV Prima online? Jak a kde sledovat živé vysílání a archiv

Máte po ruce počítač či telefon s internetem, ale rádi byste se podívali na něco, co právě běží v TV? Většina českých televizí postupně přichází na to, že internet nemohou ignorovat a tatam jsou i doby, kdy bylo nutné za sledování online platit. Zářnou ukázkou je i TV Prima, která nabízí své vysílání zdarma online, podobně jako archiv svých pořadů.

Živé vysílání TV Prima online – stačí prohlížeč a připojení k internetu

V současné době lze zdarma naladit vysílání všech stanic televize Prima. Konkrétně jde o Prima Love, Prima Cool Prima MAX, Prima Zoom, Prima a nechybí ani Prima Krimi. Streamování probíhá skrze oficiální webové stránky televize na adrese play.iprima.cz/zive, kde lze nalézt aktuální program a po kliknutí na tlačítko play lze spustit vysílání konkrétní stanice.

Odkaz na bezplatných online živý přenos:

Daní za sledování zdarma jsou reklamy, kterých je sice o trošku více než v TV, ale nejedná se o nic hrozného. Další nepříjemností je fakt, že licencované pořady, jako jsou Simpsonovi, Futurama apod. mohou být z licenčních důvodů nedostupné v online přehrávači.

Kliknutím na ozubené kolečko v přehrávači lze nastavit požadovanou kvalitu videa (a tím pádem i datovou náročnost).

Archiv TV Prima – sledujte pořady, které jste zmeškali

Oblíbené pořady a seriály televize Prima lze sledovat také v archivu. Zdarma lze sledovat převážně pořady z tvorby televize. Kdo by měl zájem, může se zaregistrovat, díky čemuž bude moci pokračovat ve sledování tam, kde skončil na TV (díky funkci červeného tlačítka).

Přečtěte si také