Slovák má problém spát doma, leze proto na hory a dělá úžasné fotografie

Ahoj, já jsem Šimon, 27letý slovák, který má problémy se spaním doma. A proto si vždy sbalím spacák a vylezu na hory, kde si užiji východ i západ slunce, ale hlavně pohled na spoustu hvězd. Vidět lze i mléčnou dráhu, a ani nemusím chodit daleko.

Stačí vylézt ve slovenských Tatrách na jednu z hor, třeba Šimonovu oblíbenou Kriváň a uvidíte úžasnou krajinu i oblohu jako z jiného světa… Slovenský fotograf se díky svým krásným snímkům plným dobrodružství stává hvězdou internetu. Během krátké chvíle získal jeho profil tisíce fanoušků a další budou nepochybně přibývat.

simon_trnka

 

Podle Facebookových komentářů se Šimon jednoho dne chystá i na Mont Blanc. My se těšíme na spousty dalších nádherných fotografií – držíme palce, Šimone!

slovak_hory slovak_hory1 slovak_hory2 slovak_hory3 slovak_hory4 slovak_hory5 slovak_hory6 slovak_hory7 slovak_hory8 slovak_hory9 slovak_hory10 slovak_hory11 slovak_hory12 slovak_hory13 slovak_hory14 slovak_hory16 slovak_hory17 slovak_hory18 slovak_hory19 slovak_hory20 slovak_hory21 slovak_hory22

Přečtěte si také