Vyhlášení soutěže o tašky plné lahodných sušenek od dr Gerard

Léto je v plném proudu a my jsme si pro vás připravili soutěž se skvělými sušenkami dr Gerard. Vyhrajte stylovou krabičku do kuchyně nebo tašky plné křupavých sušenek všeho druhu. 

Sáhnete po nich při příjemném posezení u kávy, vezmete je s sebou na výlet a radost dělají malým i velkým. Bez sušenek všeho druhu si už život neumíme ani představit.

A když už si nějaké ty sušenky načínáte, byl by hřích sníst je všechny o samotě. Pro chvíle pohody s rodinou a přáteli se nejvíce hodí takové sladkosti, které můžete snadno sdílet – podobně jako ony společné okamžiky. A přesně této myšlenky se drží produkty společnosti dr Gerard. Přední evropský cukrárenský výrobce si zákazníky získal pro svá hravá zvířátka, křupavé trubičky a chutné sušenky všeho druhu.

Soutěž o tašku plnou dárků a dobrot!

Vedle trojice tašek plných sušenek vás čekají stylové dřevěné krabičky s vypalovaným logem dr Gerard.  Stačí jen pozorně sledovat nápovědy a správně zvolit, jaké je jméno jednotlivých produktů dr Gerard. Vylosovaní výherci se mohou těšit na stylové krabičky a tašky plné dobrot.

Vyhrajte a užijte si sladké léto, stačí vybrat správná jména produktů v hádance

U produktů jsme z obalu vymazali jejich jména. Stačí se však podívat na Facebook dr Gerard, do skříňky se sladkostmi, nebo na pulty obchodů a správné odpovědi máte v kapse. Po zaškrtnutí odpovědí už jen zanecháte svůj e-mail, abychom vás mohli informovat o výhře a výhra může být vaše.

Vylosovaní výherci:

  • Věra Z.
  • Veronika J.
  • Lenka K.

Soutěže se zúčastnilo 2 372 soutěžících, ze kterých jsme náhodným losováním vybrali trojici z nich Všem výhercům gratulujeme!

Přečtěte si také