Show Jana Krause online – Brady a osobnosti proti Zemanovi (bez cenzury)

Dění kolem neudělení státního vyznamenání Jiřímu Bradymu ze strany Miloše Zemana konečně probudilo veřejnost i české novináře. Zaslouženou kritiku, kterou si tím pan prezident vysloužil, dokonale završil poslední díl Show Jana Krause. V něm se vedle známých osobností, jako je Anna K. objevil právě Jiří Brady, kterému Zeman kvůli schůzce jeho synovce, Daniela Hermana s tibetským duchovním vůdcem Dalajlámou odmítl udělit řád T.G. Masaryka udělit.

Původně měl být díl odvysílán ve středu 26.10., ale k tomu nakonec nedošlo a TV Prima jej nahradila dílem starším. Lži a výmluvy proč tomu tak údajně bylo nejlépe shrnuje sám Jan Kraus ve svém videu, které uveřejnil na sociálních sítích. Naštěstí, jak Kraus zmiňuje, jsme se vydání celého dílu dočkali ještě dnes a tak si jej můžete zhlédnout níže v článku.

Jan Kraus k neodvysílání jeho pořadu aneb jak lže TV Prima

Celý díl Show Jana Krause – BEZ CENZURY

Prezident se ztrapnil, vítězem je Brady – ocenění a řády nyní dostává ze všech stran

Jak se ukazuje, pan prezident pojem “státní vyznamenání” pojal po svém a udělal z něj “vyznamenání příznivců Miloše Zemana”. Odpor proti tomuto jednání je značný a pan Brady dostává podporu ze všech stran. Během pár dní dostal medaili Karla Kramáře, pamětní medaili sněmovny a dokonce i klíč od Prahy.

Komentáře

Další články

Více v Videa, Virály
Schick svým gólem nadchl fanoušky, vzniklá meme baví internet

Gól Patrika Schicka rezonuje internetem. Česká fotbalová reprezentace má za...

Zavřít