PuzzlePizza.cz – vysněnou pizzu si naklikáte a dostanete až ke dveřím

Máte hlad, dali byste si něco dobrého, ale nechce se vám vařit? Skvělé, tak možná přemýšlíte o dovozu nějakého toho jídla až ke dveřím. Jenže jak bude vypadat? V redakci se nám poměrně často stane, že bychom si dali pizzu, ale nemůžeme se shodnout na tom, jaká bude a nebaví nás prohlížet si běžné varianty z menu. Pražská Puzzle Pizza nemá stálé menu, ale umožní vám vytvořit si pizzu doslova podle vlastních představ. Na konci článku můžete soutěžit o trojici obřích pizz z říše snů!

Pizzerie bez jídelního lístku aneb Nenechte si diktovat, co máte jíst

Je možné, aby pizzerie přišla s něčím doopravdy inovativním? Pražskému startupu Puzzle Pizza se to povedlo, své zákazníky baví vlastním online konfigurátorem pizzy. Na webové stránce www.puzzlepizza.cz na vás jako první vykoukne okno s hláškou “Vítej ve světě, kde si nemusíš nechat diktovat, co máš jíst.” A je tomu skutečně tak.

“Vyhráli jsme si s konfigurátorem do nejmenších detailů a rozložení ingrediencí na pizze tak dokonce na obrázku pokaždé vypadá jinak, aby vše vypadalo realisticky,” zmínil pro ViralSvět.cz Jiří Moos, CEO společnosti Inspirum Technologies, která za e-shopem stojí. 

Nápad vznikl v hlavě podnikatele a otce malých dětí Tomáše Tichánka. Právě jeho dítka, která spolu s ním ráda vaří, se stala inspirací pro vznik zábavného konfigurátoru. Hravá forma tvorby pizzy podnik odlišuje od konkurence a nápad zaujal i T-Mobile s jeho startupovou soutěží Rozjezdy, kde můžete pizzový konfigurátor podpořit.

U Puzzle Pizza stačí projít dvěma jednoduchými kroky – volbou surovin a zadáním adresy . Potom už jen natěšeně vyčkáváte na kurýra. Nejzajímavější na tom všem je, že v průběhu objednávky pizzu rovnou na obrázku vidíte tak, jak bude vypadat.

Na výběr je ze všech možných i nemožných surovin, různých základů a dokonce i velikostí. Kdo by se nemohl se svou polovičkou shodnout na ingrediencích, může si nakonfigurovat rozdílné ingredience pro každou polovinu pizzy.

My jsme si například vyzkoušeli nakonfigurovat velkou pizzu s rajčatovým základem a každou polovinou jinou. Nakonec jsme tak skončili s 40cm pizzou, kde jednu půlku okupují papričky, olivy, chorizo a niva, na druhé pak šunka, kuřecí, mozzarela, bazalka, žampiony a jalapenos. Kdo by chtěl, může si dát od každé suroviny extra porci a ještě si pizzu pojmenovat. To ostatně vyzkoušel i YouTuber z kanálu “Jdeme Žrát” a na výsledek se můžete podívat níže. Je to opravdové foodporn!

Za zmínku stojí i nejrůznější balíčky. Nechybí třeba možnost romantického balíčku, tzv. “Romantic pack”, kde se nachází vedle pizzy lahev sektu, dvě plastové sklenky, svíčka a růže. Tohle se nám prostě líbí. Co vám?

Hrajte s ViralSvět.cz o pizzu z říše snů

Aby nezůstalo pouze u slov, můžete si s námi zasoutěžit o extra pizzu dle vlastní chuti. Máme pro vás připravenou trojici poukazů do PuzzlePizza.cz, každý v ceně 300 Kč.

Jakou přeplněnou pizzu za tuto cenu zvládnete poskládat (nebo zda si dáte dvě klasiky), to už je jen a jen na vás. Jedno víme jistě – bude přesně podle vás a úplně jiná, než jaké jste kdy předtím měli.

Stačí odpovědět na trojici otázek níže a mít štěstí v následném slosování. Soutěžit můžete do pondělí 12.6. o půlnoci. Hodně štěstí a dobrou chuť!

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Přečtěte si také