Pokémon GO

Pokémon GO největší mobilní hrou historie! Koukněte na statistiky

Momentálně nejpopulárnější mobilní hra, Pokémon GO, se stala během pár dní nejhranější aplikací na iOS i na Androidu. Už je jisté, že Nintendo s vývojáři Niantic vytvořilo další fenomén -akcie firmy zažily největší skok od roku 1983 a podle The Wall Street Journal za tuto mánii se zvýšila její hodnota o 9 miliard dolarů,  a to zatím není dostupná ve všech zemích. Hrají to snad všichni, dokonce i celebrity, například americký rapper Wiz Khalifa.

Poměr aktivních uživatelů denně

DailyActive

Zde vidíte raketový růst Pokémon GO oproti ostatním aplikacím. Předběhl například jednu z nejpopulárnějších sociálních sítí Twitter nebo hru od studia King Candy Crush Saga a je jen otázka času, než předběhne Snapchat a Google Maps.

Průměrně strávená doba na Pokémon GO

DailyTIme

Sensor Tower změřil průměrný čas, který stráví uživatelé na jednotlivých aplikacích či hrách. V tomto aspektu Pokémon GO sice nepředběhl giganty jako je Candy Crush Saga, která má průměrnou dobu hraní 43 minut, nebo Game of War, jenž má 2 hodiny, ale jak v počtu aktivních uživatelů denně, tak v času používání aplikace přeskočil největší sociální sítě jako je Twitter nebo Facebook, což je velký úspěch.

Další články o hře:

Přečtěte si také