Nový díl Sám doma? Video od Google ukazuje dospělého Kevina

Kevin McCallister (Macaulay Culkin) je už dospělý, ale opět se dostal do situace, kdy je sám doma. Nyní má ale k dispozici modernější technologie a především hlasového asistenta od Google. 

Kdo by neznal legendární snímek Sám doma, který je ve světě i v České republice nesmírně populární už do roku 1990, kdy byl natočen první díl. Souboj zapomenutého dítěte s padouchy dokáže vykouzlit úsměv na tváři i přes fakt, že jej většina z nás viděla hned několikrát. 

Podobné emoce jako samotný film dokázalo vytvořit i video společnosti Google, které ukazuje Kevina McCallistera v dospělosti. Video navazuje na děj původního filmu a diváka seznamuje s dospělým Kevinem, který je opět sám doma. Na rozdíl od filmu má však nyní k ruce hlasovou asistentku od vyhledávacího giganta.

Kevin tak svůj den může prožít trošku jinak. Obklopený technologiemi objedná chybějící vodu po holení, změní teplotu v domě a nakonec i odežene staré dobré známé – zloděje v postarší dodávce. Video propaguje funkce Google asistenta opravdu hravou formou a již nyní má zaděláno na virální trhák.

Komentáře

Další články

Více v Videa, Ze světa
Ronaldo, Coca-Cola a voda: Krátké video zahýbalo akciemi známé značky

Coca-Cola a Cristiano Ronaldo se nyní, zdá se, nemají v...

Zavřít