Místo hospody chodí Češi na deskové hry: Kam v Praze vyrazit za deskovkami?

Hraní deskových her se stává čím dál populárnější záležitostí. V dnešní době má snad každý ve svém okolí lidi, kteří rádi tráví svůj volný čas hraním. Stále častěji také potkáváte hráče v hospůdkách, hry si vozí rodiny na dovolenou i kolegové do práce. Vyrazili jsme pro vás do terénu a vybrali tři skvělé obchody, kam můžete v Praze za deskovými hrami vyrazit.

Deskové hry se těší čím dál větší popularitě. Češi za ně utratí ročně tisíce korun a není divu. V době, kdy se velká část našeho života odehrává v digitálním světě, chtějí lidé uniknout záření displejů. Místo hospody tak Češi čím dál častěji vyráží do heren, kde si oblíbené deskové hry mohou zahrát zcela zdarma.

Tomovy hry – Obchod i herna, ve které strávíte celý den

Tomovy hry jsou příjemným krámkem, kde si každý zákazník může vybrat ze skutečně velkého množství nejenom deskových her. Velká výhoda „Tomovek“ je, že si sem hry můžete rovnou přijít i zahrát, sehnat spoluhráče, nebo se přijít o deskovkách jen tak pobavit.

K občerstvení si můžete dát vždy vychlazenou plechovku Plzně a na oběd, nebo večeři si skočíte do jedné z nedalekých restaurací (hned vedle je výborná Čína, kterou vám donesou klidně rovnou ke stolu kde právě hrajete).

Svět her – kouzelný obchůdek přecpaný hrami

Centrální prodejna světa her je magický obchůdek nedaleko Veletržního paláce a Strossmayerova náměstí. Zdejší prostory jsou doslova přecpané všemožnými deskovkami, kostkami a vším možným dalším. Na své si zde přijdou i lidé, kteří shání karty na obyčejné prší. Taktéž zde na vás čeká vždy vstřícná a příjemná obsluha.

Svět deskových her – vršovické centrum zábavy

Svět deskových her je dalším krámkem, kde si můžete hry i rovnou zahrát. Zdejší prostory jsou doslova luxusní. V obchodu snadno ztratíte pojem o čase a v herně si můžete půjčit některou z řady rozbalených deskovek, které tu pro tento případ mají připravené. Obchod působí jako nádherná knihovna, kde si můžete zalistovat v nespočtu herních krabic.

Přečtěte si také