Definitivní konec Game of Thrones se blíží, zbývá jen 13 dílů!

Tvůrci Game of Thrones potvrdili, že do konce populárního seriálu zbývají už jen 2 sezóny.

David Benioff a DB Weiss už dříve oznámili, že se blíží k finále této fantasy série. Nyní po epickém konci šesté řady, v rozhovoru s magazínem Deadline, řekli, že už zbývá jen 13 epizod do konce. V sedmé sezóně bude 7 dílů a v osmé už jen 6.

benioff-weiss-tout

Programový ředitel HBO, Michael Lombardo, přiznal, že by si přál, aby tvůrci seriálu ještě nekončili a nadále pokračovali.

“Jako televizní ředitel, jako fanoušek, přeji si, aby to protáhli o dalších šest sezón? Samozřejmě. Vždycky jsem optimista a věřím, že tohle vyřešíme.”

Ale Michael Lombardo a jeho optimismus velmi pravděpodobně nevyhraje, jelikož Benioff trvá na tom, že míří k finále velké hry.

“Chtěli jsme vytvořit velký příběh, aniž bychom ho vyplnili o deset hodin navíc, jen protože se na něj lidé pořád dívají. Také chceme vytvořit konec, který bude dávat smysl jako jeden souvislý příběh.”

Také autor, George RR Martin, není moc nadšený ze spekulací ohledně zkrácení Game of Thrones. Seriál sice může předejít knihu, ale v roce 2014 se nechal slyšet, že by si přál, aby měla každá sezóna 13 dílů, a tak by mohli tvůrci nechat vyřazené krátké scény, které by příběh udělaly hlubší a bohatší.

gty_george_rr_martin_kb_140514_16x9_992

 
 • Komentáře

  komentářů

  Related Posts

  Více v Legendární, Videa
  Když je kameraman doslova zvíře, ukradené kamery vydaly svědectví

  Možná už jste se někdy zamýšleli nad tím, jaké je...

  Zavřít