Jaké oblečení si vzít na návštěvu kasina?

Ve většině kasin platí pravidla oblékání. Proto navštívit je v džínách a sportovní obuvi – nemožné. Dovnitř vás jednoduše nepustí. V evropských zemích se dnes snaží dodržovat určité tradice. Ty se vztahují i na kasina. Klienti navštěvující tyto instituce se oblékají, jako by šli na slavnostní událost, protože to vyžadují vnitřní pravidla. V online kasinu si každý může zahrát bez zbytečných problémů a dlouhého výběru obrázků k jídlu.

Vše je však mnohem jednodušší a v kasinu si můžete vyzvednout oblečení během několika minut. Pojďme si dnes povědět o tom, co si do takových institucí obléknout a nepatřit mezi ty, kteří neprošli dress codem.

Mužský styl

Muži dávají přednost smokingu, spenceru nebo decentnímu byznys obleku. Etiketa zde nedovoluje nosit frak, s výjimkou specifických příležitostí. Název „smoking“ je přeložen z angličtiny jako „kouření“. Tento oděv byl vytvořen speciálně pro lidi, kteří rádi kouří doutník. Za jeho návrháře je považována anglická osobnost – politik a elegán Benjamin Disraeli.

Původní verze obsahovala komplet hedvábného pláště s dlouhým límcem a malou střapatou čepičku. Jejím účelem bylo chránit oblečení a hlavu kuřáka před nepříjemným tabákovým zápachem. Poté se oblek neustále měnil. Konečným výsledkem byl oblek s hedvábnými klopami, který muži nosili na večerní akce.

V moderním světě je smoking sako v tmavých odstínech a límec je vyroben z hedvábí. Komplet doplňují jednobarevné kalhoty, jejichž vnější strana je opatřena hedvábnou stuhou. Smoking bývá doplněn bílou klasickou košilí. Na přání lze zvolit varianty s volánky nebo krajkou. Klasické kravaty nejsou přijatelné, proto dejte přednost motýlkům. Pokud jste zvolili jednořadové sako, nezapomeňte ho doplnit tmavou jednobarevnou vestou. V případě dvouřadového saka vesta není nutná. Smoking můžete doplnit např. těmito doplňky:

  • klasickými náramkovými hodinkami;
  • tenkým prstenem;
  • prstenem.

Spencer je považován za módní oblek do kasina. Je považován za slavnostní variantu, takže je ideální pro prostory heren. Jedna z legend říká, že tento typ pánského luku byl pojmenován po anglickém lordu Spencerovi, který je považován za jeho tvůrce. V jedné restauraci muž usnul vedle krbu, a tak se mu propálil frak. Aby nedopatření napravil, ustřihl rukávy a nevědomky tak vytvořil oblíbený pánský oblek. Doplňkem k fraku, který se chystá do kasina, může být motýlek nebo laso.

Pokud se muž chystá navštívit herní zařízení, je povinen vzít si s sebou kapesník. Dejte přednost elegantním variantám, aby se hodily ke každé příležitosti. Etiketa velí nosit bílý kapesník a jeho optimální velikost je na dlaň mužské ruky. Doplněk by měl být složen na čtyři části a umístěn v náprsní kapse saka. Pokud považujete takové oblečení za plýtvání časem, doporučujeme, abyste raději hráli v kasinu online a získali bonus no deposit 2022.

Dámská image

Pokud uvažujeme o vzhledu ženy, je situace mnohem složitější. Většina večerních šatů má hluboký výstřih a hodně odhalené části těla (ramena, paže, záda atd.). Proto byste měli šaty doplnit šátkem, kožešinovou pelerínou nebo krátkou vestou. Dejte přednost pláštěnkám z přírodní kožešiny, aby zapadly do kontingentu návštěvníků kasina. V případě rukavic byste měli zvolit hedvábné nebo krajkové varianty. Délka doplňku by měla odpovídat délce šatů.

Když si dámy vybírají kabelku, je třeba dát přednost elegantním a kompaktním modelům. Nejlepší je vzít si kabelky z drahých materiálů: ražená kůže, samet, hedvábí a brokát. Pokud chcete, můžete zvolit varianty, zdobené korálky nebo drahými kameny. Zbarvení by mělo být zvoleno na základě barvy bot.

Pokud jde o šperky, nemůžete nosit levné šperky. Kontingent kasina je vždy takový, že návštěvníci a zaměstnanci mohou na dálku rozeznat falešné prsteny, náhrdelníky apod. Pokud si nemůžete dovolit nosit diamantové šperky, dejte přednost zlatým šperkům. V hernách se nehodnotí kvalita šperků, ale schopnost je správně nosit a sladit.

V kasinu je zakázáno nosit diadém. Zaměstnanci to mohou považovat za pokus o podvod. Vždyť v odrazu byste mohli vidět karty ženy, která měla na sobě čelenku.

Mezi doplňky, které jsou v kasinu zakázány, patří:

  • vějíř;
  • dlouhé a široké rukávy;
  • velké šátky;
  • mnoho kapes.

To vše umožňuje podvodné transakce. Mnoho zákazníků tímto způsobem ukrývá karty nebo čipy.

Výběr obuvi

Při výběru bot byste měli dát přednost materiálům, jako je semiš nebo kůže. To platí jak pro muže, tak pro ženy. Je povoleno nosit boty s tenkým a vysokým jehlovým podpatkem. Malé množství výšivek na botách nebude na škodu. Snažte se vybrat boty, které jsou elegantní a pohodlné, protože v kasinu budete muset strávit na nohou hodně času.

Dnes však kasina nemají žádné specifické požadavky na vzhled zákazníků. Mnoho heren rádo vpustí návštěvníky v bermudách a pestrých tričkách.

Závěr

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli styl, musíte mít na paměti, že člověk zdobí místo, nikoli naopak. Pokud chcete dát najevo své postavení, můžete klidně nosit elegantní obleky a drahé šperky. Pokud je hlavním účelem zábava a hazard, můžete jít do kasina i v tričku a pohodlných botách. Záleží hodně na tom, do jakého podniku se plánujete vydat.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také