Vánoce chytře a levně – levnější elektroniku v ČR neseženete

Svátky jsou za dveřmi a mnozí  ještě nemají vymyšlené, jak udělat radost svým nejbližším. Gigantické slevy nás ve většině případů čekají až po Vánočních svátcích, to ovšem neznamená, že by se nedalo chytře a se slevou nakoupit již před Vánoci.

Máme pro vás několik tipů, které opravdu stojí za to. Oblíbený internetový obchod Gearbest.com připravil k jedničkovému datu 11.11. sérii slev, které by fanouškům elektroniky neměly uniknout. Několik týdnů tak budeme moci využít skvělých cen na nákup elektroniky a mobilních zařízení.

Bezrámečkový telefon se skvělou výbavou – Vernee mix 2

Asi největší bombou je chytrý, bezrámečkový telefon Vernee mix 2. A je to opravdové dělo. Rozlišení displeje 2160×1080, 4 GB RAM a 64 GB ROM, takže s nedostatkem místa nemůžete mít problém. Další výhodou je dual SIM a skvělý fotoaparát. 8 megapixelů na selfie vepředu, 13 MP a 5 MP na zadním fotoaparátu.

Zapomeňte na drahé iPhony a Samsungy. Vernee mix 2 seženete i za cenu v přepočtu okolo 3 400 Kč na právě stránkách Gearbest.com.

Telefon do 2 000 Kč se skvělou výbavou – Oukitel U22

Ještě levnější alternativou dobrého, chytrého telefonu je Oukitel U22. Slušný telefon s rozlišením 1280×720 pixelů je více než rozumný. 2GB RAM a 16GB ROM. To stačí na slušnou porci fotografií a jiných souborů. 8 megapixelový fotoaparát vzadu a 2MP vepředu stačí na zachycení zážitků. Největší předností přístroje je jeho cena. V přepočtu se dá tento dobře vybavený telefon pořídit za 1 500 Kč.

Skvělý dárek pro kutily – 3D tiskárna Creality3D CR 10S

Hitem poslední doby se stávají 3D tiskárny. Opravdu kvalitním přístrojem je Creality3D CR. Maximální plocha tisku je opravdu velká 300mm x 300mm x 400mm. Tisknout můžete i v offline režimu a to pomocí SD karty i připojením USB. K lepší ovladatelnosti slouží LCD displej. Cena v porovnání s ostatními 3D tiskárnami je přímo fantastická.

Creality3D CR je totiž cenově dostupná téměř pro každého. Cena na gearbest.com se pohybuje okolo 12 tisíc korun českých, což je v porovnání s konkurencí více než lákavá cenovka.

Tablet pro hráče za skvělou cenu – Teclast Master T8

Ideálním zástupcem tabletů je Teclast Master T8. 10ti palcový přístroj s rozlišením 2560×1600. RAM 4 GB a ROM neuvěřitelných 64 GB Vám zaručuje, že se Vám do tabletu vejde téměř všecko.

Vpředu se nachází skvělá kamera se 13 megapixely (to by bylo pořádné selfie). No a cena? Okolo 4 400 Kč. Jenom těžko by se dal Teclast Master T8 najít za příznivější cenu.

Nechte uklízení na robotech – robovysavač iLife A6 SMart

Stále populárnějšími se stávají robotické vysavače. Ty skvěle reprezentuje ILIFE A6 Smart. Dálkové ovládání je samozřejmostí, stejně jako automatický mód, kdy vysavač vysaje váš byt např. ve chvíli, kdy jste v práci. Baterie vystačí na 160 minut (téměř 3 hodiny). Hlasitost dosahuje pouhých 50 decibelů, což je nižší, než normální rozhovor dvou lidí. Síla sání 950 pascalů dosahuje síly klasických vysavačů.

Suma sumárum ILIFE A6 Smart je silný jako klasické vysavače, výrazně tišší a rozhodně snadněji ovladatelný. A cena? Necelé 4 800 Kč, což je cenovka srovnatelný srovnatelná s robusními, těžko ovladatelnými, průmyslovými vysavači, které vydávají výrazně větší hluk a síla sání je prakticky identická.

https://www.youtube.com/watch?v=QFQGKOGRXkM

Přečtěte si také