Identita nástupce tajného agenta 007 už není tajemstvím. Český videokouzelník baví internet

Vždycky bylo vaším tajným snem, alespoň někde v koutku mysli, stát se slavným agentem 007? Nyní se do této role můžete vžít alespoň na chvilku.. A to nejlepší na tom je, že nemusíte vůbec umět hrát!

Videokouzelník Michal Orsava se svým týmem totiž nyní zašel v tvorbě zábavných videí ještě o krok dál a díky nové webové stránce věnované Poslední misi umožňuje každému zahrát si v krátkém videu spolu s filmovým agentem.

Video je laděno lehce vánočně – nechybí v něm totiž ani zcela nečekané lahůdky typické pro tento čas, kterými by ani nejslavnější agent rozhodně nepohrdl.

Spolu s vámi a Danielem Craigem ve videu hraje také herec Václav Neužil, který tam má sice o něco větší roli než vy, ale jeho výkon je excelentní.

Jak byste vypadali v roli nového nástupce filmového Jamese Bonda si můžete vyzkoušet na webové stránce https://www.poslednimise.cz/.

Jak se stát hercem?

Postup je velmi jednoduchý.

Na stránce vyplníte své jméno a příjmení a vybere pohlaví. Následně nahrajete fotografii, kterou chcete ve filmu vystupovat, případně se můžete rovnou vyfotit za pomoci webcamery na vašem laptopu nebo počítači.

Pokud jste s fotografií spokojeni, nic nebrání tomu, abyste se stali novým nástupcem nula nula sedmičky.

Video následně můžete sdílet spolu s přáteli za pomoci zkopírovaného odkazu či přímo sdílením na Twitter, LinkedIn či Facebook.

Jak by vypadal v roli nesmrtelného agenta si vyzkoušel dokonce i kandidát na prezidenta generál Petr Pavel. Pokud by mu kandidatura nevyšla a rozhodl se vydat se novým směrem, mohl si díky videu představit, jak by to k němu pasovalo.

Jaké je pozadí?

K tomu, abyste se mohli stát novou tváří filmu stačilo „jen” zelené plátno, lavička a pár drobných rekvizit. A samozřejmě mnoho hodin následné práce. Detaily z natáčení a toho, jak video vznikalo, si můžete pustit přímo na hlavní stránce – stačí, když kliknete na Spustit MAKING OF video.

Nezapomeňte na jedno – pustit si k hotovému videu zvuk! A jeden tip – pro vytvoření použijte počítač nebo laptop a webový prohlížeč Google Chrome.

Za videem, respektive jeho scénářem a vizuálními efekty, stojí Michal Orsava a Michaela Lovecká. Videem vás provází hlasy Jiřího Dvořáka a Luboše Ondráčka, technologii přehrávání si vzal na starost Karel Juřička, ale tým je samozřejmě mnohem širší.

Michal Orsava je filmový režisér a scénárista, známý právě tvorbou krátkých, parodických videí. Nic ho nevystihuje lépe než pojmenování “videokouzelník” a my můžeme jen doufat, že jeho Poslední mise toto video rozhodně není.

Úvodní fotografie: Unsplash

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také