Parfém nemusí stát tisíce: Značka Christopher Dark je dostupná pro všechny

Nákup parfému má mnoho z nás spojený s velkým utrácením. To do jisté míry platí u renomovaných značek typu Chanel, ale koupit si skvělou vůni můžete i výrazně levněji. Dostupnější alternativy nabízí srovnatelnou kvalitu a originální vůně, ze kterých si vybere každý. 

Kde ale dostupné parfémy s originálními vůněmi hledat? Internetový obchod Makeup.cz nabízí kvalitní zboží za dostupné ceny. V rámci e-shopu naleznete pánské i dámské parfémy různých značek i druhů.  

Některé značky vyrábějí vlastní produkty s unikátními vůněmi a jiné pro změnu kopírují známé parfémy. Mezi výrobce, kteří se zabývají vývojem vlastních parfémů s příjemnou vůní a jednoduchou kompozicí patří společnost Christopher Dark.

Co značka Christopher Dark představuje?

Firma Feniks Cosmetics, která založila značku Christopher Dark, je polská společnost s více než 20letou zkušeností. Nabízí širokou škálu parfémových produktů: parfémované vody, toaletní
vody, vody po holení a deodoranty. Produkty jsou vyráběny v moderních laboratořích značky v Polsku. Společnost je vybavena nejnovějšími stroji a provádí důkladnou kontrolu kvality na všech etapách výroby.

Produkty jsou založeny na bázi vlastních receptur s využitím surovin renomovaných společností, které zaručují nejvyšší bezpečnost a kvalitu jednotlivých přísad. Celý výrobní proces až do výdeje finálního produktu podléhá stálé kontrole a je proveden v souladu se zásadami GMP a GHP. V letošním roce byl zaveden systém řízení kvality ISO 22716, který zaručuje neustálé zlepšování všech procesů souvisejících s kvalitou a bezpečností vyráběných kosmetických výrobků.

Toaletní voda Christopher Dark Best

Toaletní voda Christopher Dark Best je nejpopulárnější pánskou vůní značky. Je to vybraná toaletní voda pro energické, ambiciózní a sebevědomé muže, které se dívají do budoucnosti a vědí, jak dosáhnout stanovených cílů.

Parfémová kompozice se začíná plynoucím nádechem jablka a bergamotu, švestkami a pelargonií. Po hravém vstupu se projevují srdeční noty skořice, karafiátu a červeného dřeva, které dodávají neobyčejnost a hravost. Na závěr lze cítit neodolatelné tóny cedru a olivami a vanilkou. Aroma umožňuje svému držiteli být připraveným na všechna překvapení během dne a každou chvíli připomínat, že je the Best!

Přečtěte si také