Česko Slovenská Superstar 2015 online zdarma – kde sledovat?

Oblíbená pěvecká soutěž je v plném proudu. Televize Markíza a Nova lákají diváky na pěvecké talenty, ale pokud jste stejně jako my o nějaký ten díl přišli, pravděpodobně byste si jej chtěli zpětně pustit. Jak se zdá, nalézt funkční online stream není jednoduché. Máme pro vás proto několik tipů, kde sledovat záznam a stejně tak živý přenos.

markiza_archiv_sueprstar

Archiv odvysílaných dílů Česko Slovenská Superstar 2015:

Archiv televizí je naschvál nastaven tak, aby si uživatel za jeho sledování ideálně zaplatil. Pokud se vám platit nechce, postup je jednoduchý. Navštivte web Markízy, kde zavítejte do archivu. Díly jsou tam k dispozici zdarma a bez omezení (u TV Nova to lze jen placeně přes Voyo). Po kliknutí na konkrétní díl se českému uživateli zobrazí hláška, že se nachází mimo území Slovenska. To není problém, hlášku ignorujte, dejte přehrávat a po zvětšení na celou obrazovku zmizí.

Česko Slovenská Superstar živě online stream:

Pro sledování online televizeje nutné sáhnout po přehrávači VLC player, který je dostupný zdarma na této adrese. Po stažení a nainstalování zvolte položku „Médium>Otevřít stream v síti“ a vložte následující adresu. Stream se začne sám automaticky přehrávat. Pokud jste tedy v místech, kde je dostupný internet a ne TV, můžete Superstar sledovat i živě, stejně jako veškeré pořady na Nově. Zkrátka jako byste seděli u TV.

  • Tuto adresu vložte do VLC přehrávače –
  • http://212.79.96.134:8003

nova_vlc

Kdo se dostal do finále SuperStar 2015? Dvacítka nejlepších je vybrána

Padá vám stream? Může to být způsobeno příliš připojenými uživateli naráz. Možností je registrace na Voyo.cz, kde získáte 7 dní neomezeného sledování zdarma. Pak můžete službu přestat používat. Pro jedno sledování SuperStar to poslouží 😉 – http://voyo.nova.cz/predplatne#a=select_trial

Přečtěte si také