Bláznivé zápasy v ringu: Potká se Schwarzenegger s Norrisem?

Zdá se, že zápas mezi hvězdou MMA Conorem McGregorem a boxerským šampionem Floydem Mayweathrem, otevřel dokořán dveře všem možným, bláznivým zápasům. Přitom v souboji Floyda s Conorem hlavně o peníze. Vítěz nezískal žádný mistrovský pás, vlastně to nebyl ani soutěžní zápas, přes to, šlo o nejziskovější zápasnický souboj všech dob. Často padala slova, že tohle už nikdy nikdo nepřekoná. Jenomže to nemusí být tak úplně pravda. Bláznivá kombinace, kdy se v ringu, podle boxerským pravidel, potkal MMA zápasník a boxerský šampion pravděpodobně otevřela dokořán brány ještě šílenějším kombinacím.

Legendární, bývalý, mistr světa těžké váhy v boxu, George Foreman vyzval k souboji jinou velkou osobnost a to legendu akčního, filmového plátna Stevena Seagala. Oba jsou již sice v úctyhodném věku, ovšem proč ne, když mohl v šedesáti boxovat Rocky Balboa (Sylvester Stallone), nebo tvrdák Robert De Niro, proč by to nezvládly Seagal s Foremanem. Jenomže zatímco u Stallona a De Nira šlo pouze o filmy, tihle dva by do toho asi šli na plno.

Zbývá ještě podotknout, že Seagal ještě na Foremanovu výzvu neodpověděl, ovšem pokud se zápas skutečně odehraje, co by mohlo následovat? Jackie Chan vs. Jason Statham? Skutečnost je taková, že jediný zápas, který by nikdy nikdo nemohl překonat, alespoň za mne, by byl souboj Arnolda Schwarzeneggera s Chuckem Norrisem.

Přečtěte si také