7x poslední jídla vězňů před popravou: Kdo si dal jednu olivu?

Přemýšleli jste někdy nad tím, co byste si dali, kdybyste před sebou měli volbu svého posledního jídla? Vězni před smrtí toto přání mít mohou a proto o daném problému jako jedni z mála mají čas přemýšlet. Někteří chtějí steaky, jiní koktejly a další třeba KFC.

Jaká podivná přání mají šílenci a sérioví vrazi a proč si některý z nich objednal pouze jednu olivu? Z následujících fotografií posledních jídel vás zamrazí.

7. Teresa Lewis – zabila svého manžela a nevlastního syna. Jako poslední jídlo si vybrala hrášek na másle, smažené kuře, jablečný koláč a nápoj Dr. Pepper.

lewis

6. Timothy McVeigh – bombový atentátník byl odsouzen k 168 popravám (jako by jedna nestačila). Požádal o dva kopečky mentolové zmrzliny.

mcveigh

5. Ronnie Lee Gardner – po prokázání dvou vražd byl zastřelen. Před smrtí si řekl o steak, humří ocas, jablečná koláč, vanilkovou zmrzlinu a nápoj 7-Up.

gardner

4. Allen Lee Davis – tento na pohled děsivý chlapík si, ještě před usednutím na elektrické křeslo za zabití těhotné ženy a jejích dvou dětí, objednal smažené krevety, humra a česnekový chléb. Celé to zapil čtveřicí skleniček nápoje A&W Root Beer.

davis

3. Aileen Wuornos – na první pohled šílená paní si objednala pouze kávu a sušenky. Příběh sériové vražedkyně vypráví film Monster, kde jí ztvárnila Charlize Theron.

aileen

2. John Wayne Gacy – napočítáno mu bylo 33 znásilnění a vražd. Usmrcen byl injekcí. Ještě před tím si řekl o 12 smažených krevet, hranolky, jahody a kyblík kuřete z KFC!

kfc

1. Victor Feguer – byl pověšen za únos. Před smrtí si objednal jednu jedinou olivu. Proč olivu? Před smrtí doufal, že oliva vyroste a z jeho těla vzejde strom.

feguer

 

Přečtěte si také