Z YouTube do mp3 během jediného kliknutí, jak stahovat pouze zvuk z videa?

Stáhnout mp3 z YouTube je snadnější, než si myslíte. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod jak to zvládnout během pár kliknutí pouhým smazáním trojice písmen v adresním řádku. Jak stahovat písničky z YouTube?

Vše je překvapivě jednoduché. Jediné, co musíte pro stáhnutí videa z YouTube v MP3 udělat, je smazat 3 znaky z adresy videa. Jak tedy stáhnout zvuk či hudbu z oblíbeného portálu YouTube? Nejprve si připravte video, z něhož chcete zvuk v mp3 získat. Původní adresa bude vypadat např. takto: https://www.youtube.com/watch?v=A22oy8dFjqc

Návod: Jak stáhnout mp3 z YouTube videa smazáním 3 znaků z adresy?

  1. Vše, co musíte pro stažení MP3 udělat, je vybrat si video a smazat písmena UBE z adresy. Změnit ji tedy můžete např. z https://www.youtube.com/watch?v=A22oy8dFjqc na https://www.yout.com/watch?v=A22oy8dFjqc
  2. Poté už jen na stránce vyberte “Stahovat MP3” a stahování zvukového souboru začne během pár sekund.

Pokud byste chtěli stahovat videa na mobilu v různých formátech i jako video v MP4 či písničku ve zvukovém formátu, doporučujeme obsáhlý návod Jak na stahování z YouTube na Androidu, počítači i v prohlížeči na magazínu inSmart.cz. Použít můžete i jejich rychlý YouTube stahovač.

Placený YouTube funguje i offline: Cena YouTube Premium není vysoká

YouTube nově nabízí i variantu premium. Pokud byste tedy chtěli, můžete si výměnou za předplatné kolem 169 Kč stahovat svá oblíbená videa offline a přistupovat k prémiovému obsahu, to vše navíc bez reklam.

Služba v České republice zatím teprve začíná, ale dá se očekávat, že postupně bude nabírat na popularitě.

Přečtěte si také