Nezaspěte přípravu na Valentýna: Máme pro vás tipy na dárky přes internet

Za chvíli je den svatého Valentýna, den všech zamilovaných. 14. února se neúprosně blíží. Ačkoli se jedná původně o americký svátek, tradicí se stal i u nás. A pozor, i když to vaše drahá polovička nepřizná, pravděpodobně se od vás očekává nějaké to láskyplné gesto. A pokud bude nečekané, o to větším bude překvapením a udělá radost dvojnásob.

Chcete být romantičtí, ale nemáte v sobě kreativního ducha? Rádi uděláte srandu a zasmějete se vtípku? Máme pro vás pár romantických i vtipných inspirací. Je nejvyšší čas. Nepodceňte přípravu, ať se nemusíte na poslední chvíli obdarovávat stejným způsobem, jako Chandler a Monika v seriálu Přátelé.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Friends (@friends)

Čím překvapit na Valentýna?

Valentýnský dárek nemusí být drahý. Cení se především kreativita, nápaditost a schopnost ukázat, že svého partnera či partnerku doopravdy znáte. Znáte oblíbenou barvu svého protějšku? Oblíbené dobroty, aktivity či květiny? Skvěle, máte skoro vyhráno.

#1 Dárkový balíček plný sladkostí i dárečků
Naplňte dárkovou krabičku oblíbenými sladkostmi, ale i drobnými dárky a ukažte, že víte, co má váš protějšek rád.

Tip pro něj:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Crafty Brains (@craftybrains)

Tip pro ni:

#2 Zvěčněte společný okamžik.
Fotografie nám slouží jako vzpomínky. Máte společnou fotku, která opravdu stojí za to? Neschovávejte ji v albu, vystavte ji. Vyzdobte si ložnici velkoformátovou fotografií a připomínejte si hezké chvíle. Můžete vybrat více fotek a nechat vytvořit plakát či koláž.

#3 Zámeček lásky

Ačkoliv to nemá žádnou původní spojitost s Valentýnem, objevuje se nový trend. Poptávka stoupá po visacích zámcích s valentýnským motivem, kam napíšete své iniciály a následné jej uzamknete s partnerem na důkaz lásky např. na mostě či na vašem oblíbeném místě.

Tip: Tento dárek můžete darovat na romantickém místě, kam vyjdete se svou polovičkou na den svatého Valentýna. Vhodné jsou historické části měst, vyhlídky, rozhledny, ale také vycházka do přírody má své kouzlo.

 

#4 Oblečte si svou polovičku s dávkou vtipu.

Pro něj i pro ni na www.trenyrkarna.cz. Tip: Tento dáreček můžete přiložit do výše uvedené krabičky, kterou naplníte třeba dalšími oblíbenými dobroty. Tím určitě zabodujete.

Trenkomas

#5 Společenské hry pro dospělé

Ještě neznáte web Hubatá černoška? Tak rychle tam, protože zde najdete širokou nabídku (nejen) pro Valentýn a u kterých se i pobavíte.

Přečtěte si také