Stylový sedací vak je ideálním dárkem pro nejmenší

Jsou stylové, pohodlné a milují je děti i dospělí. Sedací pytle a vaky jsou hitem posledních let a pro kvalitní modely za skvělou cenu nemusíte chodit daleko – české sedací vaky totiž patří mezi ty nejlepší na trhu.

Vzdušný sedací vak je vhodný pro každou situaci. Miniaturní kuličky uvnitř fungují jako opora páteře a pytle jsou tak vhodné nejen pro sezení při sledování TV, ale i pro četbu knih a hraní si s dětmi.

Sedací pytel dokáže hravě nahradit křeslo, díky čemuž ideálním společníkem do obývacího a dětského pokoje, ložnice nebo kamkoliv, kde budete chtít pohodlně odpočívat. Výrobce M&M sedací vaky vyrábí své produkty přímo v České republice a využívá k tomu nejkvalitnějších materiálů a ověřených postupů, jako je vícenásobné šití. Díky tomu vaky vydrží dlouhé roky a netrhají se.

Jak vybrat kvalitní a pohodlný sedací vak?

Dávno neplatí, že jsou kvalitní sedací vaky drahou záležitostí. Vaky české výroby seženete už za cenu začínající pod 1 000 Kč. Všechny jsou navíc plněny kvalitními a zdravotně nezávadnými EPS kuličkami, které lépe drží tvar a neztrácí svůj objem, jak tomu bývá u modelů s klasickým granulátem. 

Kvůli lepšímu čištění koukejte ideálně po pytlech, které se skládají ze dvojice všitých vaků. Díky tomu můžete vnější vak snadno sundat a vyprat v pračce. Důležitý je i materiál, kde je oblíbenou volbou 100% polyamidová omyvatelná tkanina. 

Soutěž o sedací vak pro děti dle vlastního výběru!

Designový sedací pytel Pufík je pro děti jako dělaný. Snadno se přenáší a vydrží dlouhé dny plné skotačení. Navíc je díky vnitřnímu vaku snadno vypratelný a lehce omyvatelný. Díky využití zdravotně nezávadných kuliček vysoké hustoty na rozdíl od konkurenčních produktů neubývá na objemu a dlouhodobě si udržuje svou velikost a tvar. A přesně o trojici takových s námi můžete soutěžit!

Stylový vak 3 výherci získají v barvě dle vlastního výběru a může tak zvolit kousek přesně dle oblíbené barvy svých ratolestí. Stačí správně odpovědět na trojici otázek a vyhrát sedací vak Pufík i s dopravou můžete i vy. Zasoutěžit si s ViralSvět.cz a nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz můžete do 21. května 2018!

Soutěž skončila a byly vylosováni následující výherci:

  1. Musilová Hana
  2. Petra Polončíková
  3. jaXmi
[contact-form-7 id=”5906″ title=”Soutěž www.nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz”]

Děkujeme všem soutěžícím a čtenářům ViralSvět.cz

Přečtěte si také