Turista si na letišti místo kufru odbavil plechovku piva

Australan cestoval do města Perth s aerolinkami Qantas. Na posilněnou si s sebou vzal pivo v plechovce, které si však nemohl vzít na palubu letadla. Vymyslel tak šílený plán, kterým pobavil celý internet. A co víc, plán mu vyšel a s plechovkou se v cílové destinaci opravdu setkal. 

Když Australan Dean plánoval svou cestu na západ země, dostal bláznivý nápad. Vzal si s sebou plechovku oblíbeného piva a rozhodl se, že se stane jeho zavazadlem. Jednat se mělo spíše o recesi a pokus, ale zaměstnanci letiště v Melbourne údajně ukázali, že nemají problém s ničím. Jelikož plechovku není možné vzít s sebou na palubu letadla, nechal si ji Dean odbavit. 

“Můj kamarád pracuje na letišti a měla to být recese. Vůbec jsme nečekali, že by to mohlo vyjít,” zmínil muž z letu QF777. Personál letiště se údajně bláznivým nápadem bavil a možná také tak trochu z recese plechovku nechal doletět až do cílové destinace.

Ještě předtím musela plechovka dostat štítek s čárovým kódem určený pro zavazadla a pak už Deanovi nezbylo než doufat, že bezpečně dorazí do destinace… A skutečně, nakonec skutečně nalezl svou plechovku piva na pásu v příletové hale.

Příběh nyní baví internet a z recesisty je hrdina. Nám nezbývá než uznale pokývat, toto je čin hodný Čecha, ne Australana. 

Zdroj: 9GAG

Přečtěte si také