Rozhovor s YouTuberem! -CrazyMonkey- točí hry a jmenuje se „opice“?

Youtuber -CrazyMonkey- je známý tím že točil hru Rust. Bohůžel tato hra začala být poslední dobou hodně vylepšovaná a jeho komponenty už nestačí na hru s točením. Proto začal natáčet jiné, lepší, pro někoho zábavnější videa.

Nově začal točit hru Counter Strike:Global Offensive. Sice je to úplně jiný žánr než točil doteď ale jeho diváci si to celkem oblíbili. V tuto dobu má 2 519 odběratelů a uvidíme tedy, zda se z něj stane velká hvězda ve stylu Jirky Krále. Pokud vás baví videa s komentářem, tak neváhejte navštívit jeho kanál!

crazy_monkey

Točení ho baví a nehodlá s tím přestat.  Je to jeho koníček a videa vydává s chutí, což je na jeho stylu znát.

Redakce ViralSvět.cz se YouTubera zeptala na pár otázek, tady je celý rozhovor:

Proč sis vybral jméno -CrazyMonkey-?

Jméno CrazyMonkey vzniklo tak že jsem se dříve ještě jako malé děcko hrající Call of Duty 2 jmenoval Crazysmille a potom jsem si to změnil na CrazyMonkey.

Baví tě natáčení a hodláš v tom pokračovat, má natáčení nějaký rozvrh?

Natáčet mě baví ale jsou dny někdy týdny někdy i dokonce měsíce co zrovna nemám náladu moje videa vycházejí tak jak já řeknu nemají žádný rozvrh, pokračovat v tom hodlám dokud mě to bude bavit.

Kolik ti je a chceš se Youtubem někdy živit?

Je mi 16 let natáčím už asi od 14 prostě děs nechtějte slyšet můj hlas před 2 lety… Živit se tím to asi jako každý Youtuber ano, ale to není žádná šance, že to tak bude. Takže sen dobrý, ale realita trochu jiná…

Jaký PC máš svoji sestavu/zakoupený PC v obchodě?

Počítač mám složený a komponenty mám koupené přímo od výrobců abych ušetřil (i5 4440 3,2GHz) (8GB Ram) (GTX 650Ti boost) grafika je hodně stará a už 1 rok plánuji že si koupím lepší výkonnější ale jakmile mám na ní peníze tak musím něco zaplatit a ty peníze “hodit” do něčeho jiného takže škoda…
 
My -CrazyMonkeymu- mnohokrát děkujeme, že nám zodpověděl na otázky, a přejeme mu hodně štěstí i nadále!
 
Přečtěte si také