Konec seriálu Simpsonovi se blíží, tvrdí skladatel úvodní znělky

Seriálu Simpsonovi zbývá poslední sezóna a pak skončí, tvrdí skladatel úvodní znělky Danny Elfman. Tvůrci seriálu zvěsti popírají. Kde je pravda?

Skladatel Danny Elfman má za sebou bohatou kariéru. Složil hudbu k legendárnímu seriálu se žlutými postavičkami a filmům Mission: Impossible či Muži v černém. V nedávném rozhovoru pro časopis Joe se rozmluvil také o tom, že podle něj Simpsonovi končí a zbývá jim poslední série.

Konec Simpsonových? Legendární seriál vznikl už před 30 lety

V roce 1989, kdy byla uvedena první epizoda seriálu, nikdo nečekal takto obrovský úspěch. Simpsonovi jsou nejdéle vysílaným animovaným seriálem v historii. Pochlubit se mohou i největším počtem celebrit v epizodních rolích, 85 nominacemi na ceny Emmy a 31 sériemi s více než 670 epizodami.

Elfman je v kontaktu s tvůrci seriálu a je tak nepravděpodobné, že by jeho tvrzení nevycházelo přinejmenším ze zvěstí. Pravdou nicméně je, že konec Simpsonových už historicky proklamovala spousta zasvěcených a doposud k němu nedošlo.

Konec se nechystá, popírají zvěsti tvůrci

Z toho co jsem slyšel, seriál bude končit… Samozřejmě to nevím s jistotou, ale letošek by měl být posledním,“ zmínil Elfman v rozhovoru. Podle vyjádření Ala Jeana, scenáristy Simpsonových, se nic takového jako konec nechystá. „Nechci být k Elfmanovi neuctivý, ale již připravujeme 32. sérii. Ani po ní ale končit nehodláme,“ zmínil.

Přečtěte si také