Jak naučit chlapa luxovat? Udělejte z uklízení zábavu

Pokud chcete někoho něco naučit, musíte na něj chytře. Odjakživa byla pozitivní motivace a škola hrou tím nejjednodušším a nejefektivnějším řešením. Zábavné video ukazuje, jak udělat z pro někoho nudné činnosti zábavu.

Česko je hokejová země a je jen málo mužů, kteří by opovrhli hokejem. Doma jim jej ale ženy určitě hrát nedovolí. Tedy alespoň doposud. S inspirací v podobě dnešního virálního videa se možná všechno změní.

Stačí jednoduchý trik. Hadice od vysavače se přidělá k hokejce, pro efekt a úplnost můžete přihodit i kompletní úbor včetně chráničů a helmy a úklid může začít. Trénink správných hokejových pohybů tak nevyjde na prázdno a odměnou bude dobrého pocitu také uklizená domácnost.

Zábavné video má pouhé 2 dny po svém zveřejnění na Facebookovém kanále Green Sticks Hockey Officiel přes 4 miliony zhlédnutí a číslo nadále roste. Aby také ne, tenhle virál se povedl a mnohé partnerky již nepochybně přemýšlí, jak jej aplikovat ve své domácnosti. To ostatně potvrzuje i nejeden komentář pod videem. Jak zmínil třeba Jaro Vitalis, jeden z diskutujících: “Tohle nesmí vidět moje žena, jinak mám problém.

Přečtěte si také