Na poslední chvíli: Jak nezklamat a vybrat skvělý vánoční dárek pro ženu

Pokud jste se dostali do situace, kdy jsou Vánoce za dveřmi a vy ještě nemáte dárek pro ženu či přítelkyni, nezoufejte. S trochou kreativity a snahou o pochopení jejího vkusu je možné vybrat skvělý dárek i na poslední chvíli.

Módní doplněk

Ženy obecně milují módu a rády si doplňují svůj šatník novými kousky. Pokud víte, jaký styl oblíbila, můžete se poohlédnout po kabelce, šálce nebo šperku, který jí bude slušet a dodá jí sebevědomí.

Zážitek

Dárky ve formě zážitku jsou vždy skvělou volbou, protože umožňují prožít něco nového a nezapomenutelného. Můžete jí koupit vstupenku na koncert její oblíbené kapely, zažít něco dobrodružného na lanovém centru nebo jí dopřát romantický večer při večeři v luxusní restauraci.

Foto: Unsplash

Kniha nebo film

Pokud je žena ve vašem životě milovnicí knih nebo filmů, můžete jí pořídit novou knihu od jejího oblíbeného autora nebo dvd s filmem, na který se těšila. Tento dárek navíc můžete doplnit o láhev dobrého vína a skleničky, aby mohla v klidu a pohodlí domova vychutnat dárek naplno.

Krása a péče o tělo

Ženy obecně dávají velký důraz na svůj vzhled a péči o tělo, proto je lahvička parfému nebo kosmetický balíček vždy skvělým dárkem. Můžete jí koupit balíček s produkty její oblíbené značky nebo zkusit něco nového a objevit novou vůni nebo kosmetický produkt, o kterém dosud neměla ani tušení.

Něco do domácnosti

Domácnost je pro ženy často velmi důležitá a rády do ní investují. Pokud víte, že jí chybí nějaký praktický předmět nebo dekorace, můžete jí koupit například novou polštář nebo přehoz na gauč, který jí dodá domácí pohodlí. Alternativně můžete zvolit dekoraci ve formě svíčky nebo obrazu, který jí připomene něco pěkného.

Kuchyňský pomocník

Pokud je žena ve vašem životě zdatná kuchařka nebo ráda tráví čas v kuchyni, můžete jí pořídit nějaký kuchyňský pomocník, který jí usnadní práci. Může to být nový spotřebič, formička na muffiny nebo kuchyňský robot, který jí ušetří čas při přípravě jídla.

Květiny

Květiny jsou klasickým dárkem, ale stále jsou velmi oblíbené. Pokud nevíte, jaký druh květin žena ve vašem životě upřednostňuje, můžete zvolit univerzální bílé nebo růžové růže, které jsou synonymem pro lásku a romantiku. Květiny navíc můžete doplnit o vázi nebo kytici, kterou jí může dál pěstovat.

Dárkový poukaz

Pokud opravdu nevíte, co by žena ve vašem životě ocenila nebo nechcete riskovat s výběrem špatného dárku, můžete jí koupit dárkový poukaz. To jí umožní vybrat si to, co by opravdu ráda a užít si tak dárek naplno. Můžete zvolit dárkový poukaz do obchodu nebo do nějakého zajímavého zařízení, například do wellness centra nebo na kosmetický zákrok.

I poukaz můžete hezky zabalit. Foto: Unsplash

Doplňky a další drobnosti

Doplňky jsou skvělým dárkem, protože jsou praktické a zároveň osobní. Můžete jí koupit například diář nebo kalendář, ve kterém si bude moci zaznamenávat důležité události a plány, nebo šperkovnici, do které si bude moci schovávat svoje nejcennější šperky.

Osobní dárek

Pokud máte dostatek času, můžete se pokusit vyrobit dárek sám nebo jej alespoň osobně zabalit. Ženy obecně oceňují dary, které jsou osobní a ukazují, že jim byl věnován čas a úsilí. Zajímavým tipem je třeba koláž z fotografií, která připomíná vaše společné zážitky.

Vybrat vánoční dárek pro ženu na poslední chvíli může být stresující, ale s trochou kreativity a úsilí je možné najít skvělý dárek, který jí potěší a udělá radost. Hlavní je pochopit její vkus a zaměřit se na dárek, který bude pro ni relevantní a užitečný. A nezapomeňte, že vedle voucherů a zážitků je dobré, když dostane i něco „fyzického“, na co si v danou chvíli může sáhnout. Např. výše zmíněný partfém či knihu…

Zdroj: Redakce ViralSvet.cz
Úvodní fotografie: Unsplash

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přečtěte si také