Rozhovor s kapelou Orlík po 30 letech: Slzy i pepřovým sprejem do očí od Daniela Landy

Kapela Orlík je v Česku fenomén. Někteří ji zatracují, jiní milují. Zakládající členové kapely, Daniel Landa a David Matásek, přijali pozvání k rozhovoru v rámci Mr.Kubelík Show. Co všecho o sobě zpěváci prozradili a proč Landa stříkl na moderátora pepřový sprej?

Mnozí na nich vyrostli, mnozí je zatracují, mnozí je zbožňují dodnes. Slzy v očích měli účastníci rozhovoru nejen z nostalgie. Netradiční koncept pořadu od Wolfstreet Bros totiž hostům připravuje v rámci rozhovoru 9 různých pokrmů, u kterých se postupně zvyšuje pálivost. Dostat se hosté mohou až do síně slávy, neboli Hall of Flame. Vybrané jídlo musí společně s hosty při rozhovoru jíst i sám moderátor.

Jako pepřovým sprejem do očí

Daniel Landa a David Matásek se poměrně statečně prokousávali jednotlivými chody a u toho s moderátorem Mr. Kubelíkem v restauraci Žebírkov probírali jednotlivá témata z historie kapely i současného života zpěváků. A o pikantní chvíle nebyla nouze.

Pokrmy vypadají identicky, jeden však téměř nepálí. Pokud host tento pokrm vybere, dostane možnost dobrovolně zkusit i pálivou verzi a zabojovat tak o Hall of flame. Mr. Kubelík musí vždy sníst přesně to co host a poslední pokrm nejde losovat.

Rozhovor sklízí na YouTube nadšené ohlasy od fanoušků kapely a mnozí si nostalgicky připomínají, jak na Orlíku vyrostli. Na netradiční rozhovor se můžete podívat výše.

Zdroj: YouTube, Mr. Kubalík

Přečtěte si také